فیلترهای SFA بدون سیلیکون

فیلتر های SFA ما خلوص استثنایی هوا را برای کاربردهای که در آن هوا بدون سیلیکون مورد نیاز است، مانند نقاشی و خودرو، ارائه می دهد. از محصولات نهایی خود محافظت کنید.

تماس با متخصص

تضمین شده بدون سیلیکون

ما محفظه و عناصر فیلتر SFA خود را در محیط اتاق تمیز تولید می کنیم و آنها را با توجه به روش های تایید شده آزمایش می کنیم.

حداکثر حذف آلاینده ها

فیلتر SFA ما حداکثر حذف گرد و غبار خشک و مرطوب، ذرات، آئروسل نفت و قطرات آب را از طریق فیبر شیشه ای و فیبر نساجی با کیفیت بالا ایجاد می کند.

عملکرد بالا

مواد با کیفیت بالا از قبیل هسته های فولادی ضد زنگ، حلقه های دوگانه، کلاهک های اپوکسی مهر و موم شده و پوشش های ضد خوردگی پوشش فیلتر شده برای اطمینان از کارایی بالا و قابلیت اطمینان انتخاب شده است.

تعمیر و نگهداری آسان

عناصر فشار و دنده های خارجی در محفظه رزوه شده، تعمیر و نگهداری فیلتر را آسان تر می کند.

ذخیره انرژی

طراحی و واسطه های مورد استفاده برای فیلترهای هوای فشرده ما کاهش فشار را کاهش می دهد.

SFA تضمین کیفیت هوا عالی 

فیلترهای SFA ما با کیفیت بالا بدون سیلیکون ابزارهای شما را به طور موثر جلوگیری از گرد و غبار خشک، مرطوب، آئروسل روغن محافطت می کند و بخار روغن و قطره آب را از ورود به سیستم هوای فشرده می گیرد. SFA توسط موسسه Fraunhofer تایید شده که بدون سیلیکون  را تضمین می کند.

چرا  باید SFA فیلترهای بدون سیلیکون را انتخاب کنید؟

اگر چه فیلترهای استاندارد هوای فشرده شده را تمیز می کنند، اما هنوز هم می توانند سیلیکون را در جریان هوا از روان کننده ها، اجزا و فرایندهای مورد استفاده در حین تولید آزاد کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که فیلترهای SFA بدون سیلیکون را برای جلوگیری از مشکلات عمده مانند نقاط نقاشی مانند دهانه ها و بولدر ها یا حتی چسبندگی رنگ ضعیف بکار ببریم.

 

درباره فیلترهای SFA بیشتر بدانید….

 

کمپرسور دست دوم ، فروش کمپرسور دست دوم