خشک کن تبریدی به این معنی است که هوای فشرده شده،خنک می شود و بدین طریق مقدار آب زیادی، تقطیر شده و جدا می شود . بعد از خنک کاری هوا و تقطیر آب، هوای متراکم به اندازه دمای محیط گرما داده می شود، تا عمل تقطیر در بیرون لوله صورت نگیرد. خنک کردن هوای فشرده به روش سیستم خنک کاری بسته صورت می گیرد. با خنک کردن هوای متراکم شده در حال ورود، تویط هوای خنک شده در مبدل حرارتی، مصرف انرژی در خشک کن تبریدی کاهش می یابد. خشک کن های تبریدی با دمای نقطه شبنم، بین 2C+ تا 10C+ مورد استفاده قرار می گیرند و توسط نقطه انجماد آب، تقطیر شده به طرف دمای پایین تر محدود می شوند. نحوه تغییر پارامترهای متفاوت با متراکم سازی، خنک کاری و خشک کردن تبریدی را در شکل زیر می توانید مشاهده فرمائید.

خشک کن تبریدی اطلس کوپکو

 

در شکل زیر نحوه کارکرد یک خشک کن تبریدی نمایش داده شده است .

مطلب مورد نظر خود را جستجو کنید.

درباره ما

گروه انرپک که توسط جمعی از متخصصان برجسته صنایع هوای فشرده و صنایع وابسته با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در شرکت‌های پیشرو و معتبر در زمینه‌های مزبور به خصوص اطلس کوپکو شکل گرفته است، از سال 1391 علی‌رغم مشکلات بوجود آمده در زمان تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، در خصوص واردات دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های جدید در حوزه هوای فشرده فعال بوده است.

خدمات مهندسی و پکیجینگ، فروش تجهیزات و ماشین‌آلات و خدمات پس از فروش از جمله فعالیت‌های شرکت به حساب می‌آیند. امروزه خدمات انرپک سهم مهمی را در اجرای طرح‌های توسعه ایران عزیز از قبیل طرح‌های معدنی، ساختمانی، کارخانجات و صنایع نفت و گاز بعهده دارند. خدمات، دستگاه‌ها و ماشین‌آلات این شرکت علاوه بر صنایع فوق که بخش عمده مشتریان را تشکیل می دهند، در صنایع دیگر از قبیل صنایع خودروسازی، غذائی، نساجی و داروئی نیز استفاده می‌شود.

 

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

تهران – خیابان آزادی

بعد از حج و اوقاف

ساختمان سینا پلاک ۲۲۹ – واحد ۹

تلفن: ۲۰۰۶ ۶۶۱۲ , ۲۰۰۳ ۶۶۱۲ (۰۲۱)

فکس: ۸۹۷۷۴۲۴۳ (۰۲۱)

اطلاعات بیشتر

قیمت کمپرسور اطلس کوپکو

تمام حقوق مادی و معنوی این تارنما مربوط به شرکت انرپک است.

کمپرسور دست دوم ، فروش کمپرسور دست دوم