کمپرسور اسکرو اویل اینجکت سری GA (دورمتغیر VSD)

کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت سری GA عملکردی عالی را ارائه می کند.

بهره وری بالا و هزینه مالکیت کم

حتی در سخت ترین محیط ها

تماس با متخصص

طراحی پیشرفته

آخربن نسل از المنت های اویل-اینجکت اسکرو با فناوری جدید

کاهش هزینه های انرژی

با توجه به استفاده از یک عنصر اسکرو و یک موتور با کارایی بالا، هزینه های چرخه عمر کاهش یافته است. VSD هزینه های انرژی را به طور متوسط تا 35٪ کاهش می دهد.

سیستم یکپارچه هوا

سیستم کار GA WorkPlace Air System برای استفاده آماده شده است. بدون نیاز به یک اتاق کمپرسور جداگانه. عملیات کم صدا، اندازه جمع و جور و تجهیزات تصفیه هوا. گزینه های یکپارچه به طور قابل توجهی افت فشار را برای صرفه جویی در انرژی کاهش می دهد

نصب آسان

طراحی فشرده و یکپارچه از کمپرسورهای GA 5-500 شامل لوله های داخلی، کولر، موتور، روانکاری و سیستم کنترل – که همه به عنوان یک بسته آماده برای استفاده ارائه می شود. نصب بدون خطا و زمان راه اندازی کم است. به سادگی پلاگین و اجرا کنید.

یکپارچگی جریان هوا

کمپرسور کامل GA دارای یک خشک کن و جداساز نفت و آب برای محافظت از شبکه هوای فشرده خود است. هوا با کیفیت بالا، عمر تجهیزات را افزایش می دهد، افزایش بهره وری و اطمینان از کیفیت در محصول نهایی

مطابق با نیازهای خاص شما

کمپرسورهای اسکرو کمپرسور   GA اویل-اینجکت ما عملکرد حرفه ای، کارایی انعطاف پذیر و بهره وری بالا، کاهش هزینه های انرژی را با حداقل هزینه مالکیت می بخشند. طیف گسترده ای از کمپرسورها شما را قادر می سازد تا راه حل هوا را پیدا کنید که کاملا مطابق با نیازهای خاص شما باشد.کمپرسور Atlas Copco GA برای تولید در حین سخت ترین محیط ها، تولید خود را به طور موثر ادامه دهید.

صرفه جویی استثنایی در انرژی

فن آوری VSD + اطلس کوپکو با توجه به نیاز هوا به صورت خودکار تنظیم سرعت موتور را برای مطابقت با عرضه هوای فشرده به تقاضا دنبال می کند. GA-VSD + همراه با iPM (داخلی مگنت دائمی داخلی) (IE4)، به طور متوسط50٪  صرفه جویی در انرژی را به دست می آورد. این سیستم هزینه کل چرخه عمر کمپرسور را  به طور متوسط تا 37٪ کاهش می یابد.

بالاترین  صرفه جویی انرژی تا 50٪، GA VSD + میزان تحویل (FAD) را تا 12٪ افزایش می دهد تا کارایی و عملکرد بهتر شود.

Capacity FAD l/s 1410-8.4 l/s
Capacity FAD 30.2 m³/h 5,076 - m³/h
Working pressure 7.5 (bar(e) 13 - bar(e
Capacity FAD 17.7 cfm 2,988 - cfm
Working pressure 107 psig 200 - psig

کمپرسور دست دوم ، فروش کمپرسور دست دوم