کمپرسور اسکرو اویل-اینجکت سری G&GX

تماس با متخصص

قابلیت اطمینان بالا

اعتماد به تامین هوای فشرده تولید را آسان می کند. قطعات با کیفیت بالا و حاشیه ایمنی بالا عملیات مداوم را در تا دمای 46 درجه سانتیگراد تضمین می کند .

آسان برای نصب و کارکردن

کمپرسورهای ما برای نصب، اداره و نگهداری آسان است. با plug-and-playهمان چیزی است  که شما نیاز دارید، یک سطح صاف، یک منبع تغذیه و در نهایت یک هوای خالص است. آخرین تکنولوژی مانیتورینگ کمپرسور برای پیگیری

عملیات آرام

کمپرسورهای G / GX با توجه به تکنولوژی کمپرسورهای اسکرو ، جایگزین آرام برای کمپرسورهای پیستونی هستند، که به شدت موجب کاهش ارتعاشات می شود. سر و صدای بسیار کمی دارد.

 

کمپرسورهای اسکرو مقاوم و فشرده

کمپرسور G / GX اویل-اینجکت ما قدرتمند و قابل اعتماد در کمپرسورهای اسکرو صنعتی است. از اجزای  مواد با کیفیت بالا ساخته شده، آنها منبع قابل اعتماد از هوا با کیفیت بالا در درجه حرارت تا 46 درجه سانتی گراد / 115 درجه فارنهایت. کمپرسورها در ابعاد فشرده شده در اندازه، انعطاف پذیر و قابل دسترس در نسخه های مختلف می باشند.

دارای مخزن 

با خشک کن یکپارچه و بدون خشک کن

صرفه جویی در انرژی هوشمند

کمپرسورهای بزرگ ما بهElektronikon® مجهز شده اند و هزینه های انرژی را از طریق تکنولوژی های هوشمند به حداقل می رسانند. ما همچنین نسخه سبکتری از پنل Elektronikon® را در بعضی از نسخه های کوچکتر ما ارائه می دهیم، که به شما امکان می دهد راه حل های هوشمندانه ای را که مستقل از اندازه شرکت شما است را داشته باشید.

Capacity FAD l/s 4-33.1 l/s
Capacity FAD 14.4-119.3 m³/h
Working pressure 7.5-13 (bar (e
Working pressure
Capacity FAD l/s 4-33.1 l/s
Capacity FAD cfm 8.5-70.2
Working pressure 3-20 hp
Working pressure psig 100-175

کمپرسور دست دوم ، فروش کمپرسور دست دوم