کمپرسورهای صنعتی با مصرف بهینه

طیف گسترده‌ای از کمپرسورهای قابل اعتماد، کم مصرف و مقرون به صرفه اطلس کوپکو برای مصارف فشار پایین، متوسط و بالای خود را بررسی کنید.

کیفیت تضمین شده

تمامی خطوط کارخانجات اطلس کوپکو دارای گواهینامه ISO2200 و کمپرسورهای اطلس کوپکو دارای گواهینامه OHSAS18001، ISO9001 و ISO14001 هستند. کمپرسورهای اویل فری (بدون روغن) توسط موسسه TUV بر اساس استاندارد ISO8573-1 کلاس صفر تایید شده است.

خدمات پس از فروش جامع

مجموعه گسترده خدمات پس از فروش اطلس کوپکو بر اساس تجربه این شرکت در انجام سرویس بیش از 150.000 دستگاه فعال در سرتاسر جهان به گونه‌ای طراحی شده است که بالاترین قابلیت دسترسی و قابلیت اطمینان تجهیزات هوای فشرده شما را تضمین می نماید. تکنسین های سرویس در محل همیشه بهترین توصیه‌ها را برای اطمینان از بهترین کارکرد سیستم بر اساس آموزش‌های دریافت و ثابت شده اطلس کوپکو به شما ارائه می دهند. خدمات کمپرسورهای هوا (این لینک شود به صفحه خدمات)

راه حل‌های استاندارد، سفارشی و مهندسی شده

مجموعه کاملی از کمپرسورهای صنعتی اویل اینجکت و اویل فری مناسب برای هر صنعت و کاربرد ارایه میگردد. امکان سفارشی‌سازی همه کمپرسورهایی که بر اساس بسته‌های استاندارد ساخته می شوند مطابق با نیازهای مشتری وجود دارد. اطلس کوپکو برای صنایع دریایی، راه آهن و پزشکی طرح های اختصاصی ارائه می نماید.

نمایندگی رسمی فروش

نمایندگی رسمی فروش ادامه شرکت انرپک بعنوان نمایندگی رسمی فروش اطلس کوپکو در ایران در زمینه فروش محصولات اطلس کوپکو از قبیل کمپرسور اسکرو، کمپرسور سانتریفیوژ، کمپرسور پیستونی، قطعات یدکی و سرویس کیت و ... می باشد و نسبت به ارایه خدمات جامع از قبیل خرید و تامین کمپرسور و خشک کن‌ (درایر)، حمل و ترخیص، نصب و راه اندازی و انجام کلیه خدمات پس از فروش تجهیزات اطلس کوپکو در خدمت مشتریان می باشد.

سیستم‌های کمپرسور با کمترین هزینه مالکیت:

کمپرسورهای هوا سرمایه گذاری های بلندمدتی هستند که در سال‌های آینده نقش مهمی در کسب و کار شما خواهند داشت. بر اساس اطلاعات موجود، 70 درصد یا بیشتر از هزینه چرخه عمر کمپرسور هوا (در یک دوره 10 ساله) مربوط به مصرف انرژی یا برق مصرفی آن می باشد که بعنوان بخشی از هزینه مالکیت مدنظر قرار میگیرد. کمپرسورهای اطلس کوپکو کمترین هزینه مالکیت به دلیل طراحی پیشرو در استفاده و انتخاب قطعات یکپارچه و همچنین استفاده از موتورها و تجهیزات سرعت متغیر مناسب را دارند. همه اینها منجر به کاهش قابل توجه هزینه مالکیت برای شما و کارخانه شما می شود.

چرا کمپرسور هوای اطلس کوپکو را انتخاب کنیم؟

تداوم تولید برای مشتری بسیار با اهمیت می باشد و به همان اندازه که برای شما مهم است برای ما نیز اهمیت دارد. به همین دلیل است که کمپرسورهای اطلس کوپکو برخی از قابل اعتمادترین تجهیزاتی هستند که می توانید تهیه کنید. اطلس کوپکو تولید کننده با بیش از 100 سال سابقه تولید است که همیشه در خط مقدم توسعه سیستمهای هوای فشرده بوده است.

کمپرسور هوا در کجا استفاده می شود؟

کمپرسورهای هوا 12 درصد از کل مصرف برق صنعتی را تشکیل می‌دهند. گفته میشود که کمپرسورها شریکی بی‌صدا برای هر صنعتی هستند. کمپرسورها توسط دندانپزشک شما استفاده می شود. در هر کارخانه سیمان، تاسیسات تصفیه فاضلاب، نیروگاه، پالایشگاه و هر کارخانه دیگری حداقل یک کمپرسور هوا وجود دارد. کمپرسور در جایی وجود دارد که هوای فشرده مورد نیاز را برای ساختن تقریباً هر چیزی که لمس می کنیم مورد استفاده قرار می دهند. از نیرو دادن به پنوماتیک در خطوط تولید تا پاشش رنگ. از دمیدن شیشه و پلاستیک های ترموفرم گرفته تا هوادهی آب تامین شده به شیرهای خطوط.