GA کمپرسور اسکرو اویل اینجکت سری

رنج وسیعی از کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت برای تولید یکنواخت با کمترین مصرف انرژی با گزینه استفاده از سیستم هوشمندساز هوا (smart AIR solution) ارایه میگردد.

کاهش هزینه های انرژی

کاهش هزینه های چرخه عمر به لطف استفاده از واحد هواساز اسکرو با بالاترین استاندارد طراحی و استفاده از موتورهای با راندمان بالای دور متغییر میسر می باشد. موتورهای دور متغییر VSD، هزینه‌های انرژی را به طور متوسط 35% کاهش می دهد.

طراحی پیشرفته

اطلس کوپکو پیشرو در ارایه جدیدترین نسل واحد هواسازی اسکرو اویل اینجکت با طراحی بسیار پیشرفته و به‌روز می باشد که سالهاست در سرتاسر دنیا مورد استفاده موفقیت آمیز قرارگرفته است.

بالاترین قابلیت اطمینان

کمپرسورهای اویل اینجکت سری GA با استانداردهای ISO9001، ISO14001 و ISO1217 سازگار می باشند. با عمر بسیار طولانی و کمترین مشکل عملیاتی و کارکردی، پایین ترین هزینه عملیاتی را دارا می باشند.

کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت برای کارایی بالا طراحی شده اند

کلیه اجزای کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت در کارخانه اطلس کوپکو با دقت و برای کار با یکدیگر طراحی شده‌اند. این امر تلفات و افت فشار را به حداقل می رساند و در نتیجه بالاترین راندمان پکیج کمپرسور را به همراه دارد. کمپرسور هوا اطلس کوپکو همچنین از قطعات قابل اعتماد برای تضمین عملکرد در سخت ترین محیط ها و شرایط کار استفاده می کند. اطلس کوپکو با استفاده از فن‌آوری‌ واحد هواساز ثابت شده در طول سالها، کمپرسور قابل اعتماد و کارآمدی را ارایه می نماید.

نصب آسان

طراحی فشرده و یکپارچه کمپرسورهای GA5-GA500 شامل کلیه قطعات مورد نیاز از قبیل لوله‌کشی داخلی، رادیاتورها، موتور الکتریکی، سیستم روغن‌کاری، خشک کن هوا (در صورت انتخاب) و سیستم کنترل است که همگی به عنوان یک بسته آماده برای استفاده عرضه می‌شوند. نصب چنین کمپرسوری بسادگی و در حداقل زمان ممکن است. کمپرسور را به سادگی نصب، برقدار و راه اندازی کنید.

سیستم هوای یکپارچه

کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت اطلس کوپکو مدل GA WorkPlace بصورت آماده برای استفاده تحویل داده می شوند. نیازی به اتاق کمپرسور مجزا بدلیل سطح صدای تولید شده بسیار پایین، اندازه جمع و جور و قرارگیری خشک کن هوا و سایر تجهیزات فرآوری هوا درون کنوپی کمپرسور، نمی باشد. استفاده از خشک کن درون کنوپی کمپرسور بطور قابل توجهی افت فشار را کاهش می دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

بازیابی انرژی گرمایی

شما می توانید کمپرسور خود را به منبع تولید انرژی تبدیل کنید. کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت اطلس کوپکو می توانند به یک واحد بازیابی انرژی (انرژی ریکاوری) مجهز شوند که به شما کمک می کند تا علاوه بر بازیافت بخشی از انرژی مصرف شده در کمپرسور به هدف خود برای جولگیری از تولید کربن نیز جامه عمل بپوشانید.

موتور الکتریکی با دور متغیر

انرژی مصرفی بیش از 80 درصد از هزینه چرخه عمر کمپرسور را تشکیل می دهد. تولید هوای فشرده می تواند بیش از 40 درصد از کل قبض برق یک کارخانه را تشکیل دهد. جهت کاهش هزینه مالکیت شما، اطلس کوپکو فناوری موتور دور متغییر (VSD) را بصورت پیشگام درصنعت هوای فشرده معرفی نموده است. فناوری VSD اطلس کوپکو با تنظیم خودکار سرعت موتور الکتریکی که بر اساس مقدار هوای فشرده مورد مصرف انجام می گردد، تقاضای هوا را از نزدیک دنبال می نماید که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی تا 35 درصد می گردد.

سیستم نظارت پیشرفته

اکثر فرآیندهای تولید باعث ایجاد نوسان در مقدار هوای فشرده مورد نیاز می شوند که باعث اتلاف انرژی در زمانهایی که مقدار تقاضای هوا کم است، می شوند. با استفاده از کنترلرElektronikon®، می‌توانید فشار کاری را برای بهینه‌سازی انرژی و کاهش هزینه‌ها به صورت دستی یا خودکار بین دو حد بالا و پایین تنظیم نمایید. علاوه بر این، الگوریتم پیچیده‌ای موتور الکتریکی را فقط در صورت نیاز استارت می نماید. با پایش اتوماتیک توسط کنترلر، فشار حد بالا و پایین زمانی که مدت زمان کار موتور الکتریکی کاهش یافته است تنظیم و باعث کاهش بیشتر اتلاف انرژی خواهد شد.

در کمپرسور اسکرو اویل اینجکت تا 78 درصد انرژی الکتریکی به گرمای حاصل از تراکم هوا تبدیل می شود.

بدون استفاده از گزینه بازیابی انرژی، این گرما از طریق سیستم خنک کننده و تشعشع در جو از بین می رود. واحد بازیابی انرژی اطلس کوپکو (انرژی ریکاوری) از گرمای حاصله از فشرده‌سازی هوا برای گرم کردن آب استفاده می نماید. آب گرم تولید شده را می توان برای مصارف بهداشتی، گرمایش فضا یا کاربردهای فرآیندی استفاده کرد.