اطلس کوپکو-نماینده رسمی فروش

ener_logo-removebg-preview (2)

کمپرسورهای اویل فری اسکرو مدل ZR و ZT

مطابق با بالاترین استاندارد کیفیت در صنایع غذایی و نوشیدنی

گواهی ISO22000 برای کارخانجات تولید کمپرسورهای اویل فری اطلس کوپکو تضمین کننده سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی در صورت استفاده از کمپرسورهای هوای اویل فری کلاس صفر نوع ZT یا ZR و خشک کن ها و فیلترهای مربوطه می باشد.

هوای اویل فری تضمین شده

در صورت استفاده از کمپرسور اسکرو اویل فری کلاس صفر که بر اساس استاندارد ISO8573-1 محک زده می شوند، مطمئن خواهید بوده که با هیچگونه خطر آلودگی در نتیجه ورود روغن، تولید محصولات ناایمن و غیر استاندارد یا تلفات ناشی از توقف عملیات، مواجه نخواهید بود.

نمایندگی رسمی فروش

شرکت انرپک بعنوان نمایندگی رسمی فروش اطلس کوپکو در ایران در زمینه محصولات اطلس کوپکو از قبیل کمپرسور اسکرو اویل فری مدل ZR و ZT (Screw oil free compressor) و قطعات یدکی مربوطه، سرویس کیت‌ها و سایر قطعات ضروری می باشد. این شرکت با توجه به تجربه طولانی و رفرنسهای متعدد در این زمینه با بهره‌گیری از آموزش‌ها و استانداردهایی که توسط شرکت اطلس کوپکو در اختیار انرپک قرار داده شده است، بزگترین نمایندگی فروش اطلس کوپکو در ایران در زمینه تامین کمپرسورهای اسکرو اویل فری می باشد و نسبت به ارایه خدمات جامع از قبیل خرید و تامین کمپرسور و خشک کن‌ (درایر)، حمل و ترخیص، نصب و راه اندازی و انجام کلیه خدمات پس از فروش تجهیزات اطلس کوپکو در خدمت مشتریان می باشد.

قابلیت اطمینان بالا

60 سال نوآوری و تجربه، تعداد زیاد کمپرسورهای نصب شده، طول عمر طولانی بواسطه طراحی پیشرو، ثبت شده و اختصاصی اطلس کوپکو، خنک کننده های ساخته شده از فولاد ضد زنگ، دنده های AGMA A5/DIN 5 و جدیدترین سیستم های اینورتر، کنترل کیفیت و تست همه دستگاهها، تضمین کننده کیفیت بالای تجهیزات تولید شده می باشد.

راه اندازی سریع و آسان

کمپرسورهای آماده راه اندازی (Plugnplay) با خشک کن های یکپارچه داخلی، کمپرسورهای دور متغییرVSD و گزینه بازیابی انرژی، نصب آسان و کم هزینه و راه اندازی سریع، در کلیه محصولات اطلس کوپکو، در صورت درخواست بصورت استاندارد تعبیه شده است.

صرفه جویی در مصرف انرژی تا 35 درصد

کمپرسور اسکرو اویل فری برای راندمان بالا طراحی شده است. با استفاده از کمپرسورهای دور متغییر (VSD)، گزینه انرژی ریکاوری کمپرسور و خشک کن‌های MD ، که همگی نشانه‌های بارز از پیشرو بودن و استفاده از آخرین تکنولوژی در کاهش تلفات انرژی در تولیدات اطلس کوپکو می باشند، صرفه جویی در مصرف انرژی را حداکثر نمایید.

درایو دور متغییر (VSD) مصرف انرژی را کاهش می دهد

در کمپرسورهای اویل فری انرژی مصرفی بیش از 80 درصد از هزینه چرخه عمر کمپرسور را تشکیل می دهد. تولید هوای فشرده می تواند بیش از 40 درصد از کل قبض برق یک کارخانه را تشکیل دهد. جهت کاهش هزینه مالکیت مشتریان، اطلس کوپکو فناوری موتور دور متغییر (VSD) را بصورت پیشگام درصنعت هوای فشرده معرفی نموده است.فناوری VSD اطلس کوپکو با تنظیم خودکار سرعت موتور الکتریکی که بر اساس مقدار هوای فشرده مورد مصرف انجام می گردد، تقاضای هوا را از نزدیک دنبال می نماید که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی تا 35 درصد می گردد.

کمپرسور اسکرو اویل فری برای بهره‌وری انرژی طراحی شده است

اجزای کمپرسور هوای اسکرو اویل فری ZR/ZT به دقت توسط خود اطس کوپکو و برای بالاترین بهره‌وری در کار با یکدیگر طراحی شده‌اند. این امر تلفات و افت فشار را به حداقل می رساند و در نتیجه بالاترین راندمان پکیج کمپرسور را به ارمغان می آورد. کمپرسورهای اویل فری اطلس کوپکو نیز دارای گواهینامه کلاس صفر می باشند و بالاترین خلوص هوا را با کمترین هزینه کل مالکیت ارائه می دهند. با استفاده از فن‌آوری‌های ثبت شده روتاری اسکرو اطلس کوپکو، کمپرسورهای اویل فری اطلس کوپکو قابل اعتماد و کارآمد می باشند.

حضور جهانی - خدمات محلی

سبد محصولات پس از فروش ما با نیازهای شما سازگار است. اطمینان از در دسترس بودن و قابلیت اطمینان تجهیزات هوای فشرده مورد نیاز شما با کمترین هزینه عملیاتی ممکن است.

در کمپرسور تا 94 درصد انرژی الکتریکی به گرمای حاصل از تراکم هوا تبدیل می شود.

بدون استفاده از گزینه بازیابی انرژی، این گرما از طریق سیستم خنک کننده و تشعشع در جو از بین می رود. واحد بازیابی انرژی اطلس کوپکو از گرمای حاصله از فشرده‌سازی هوا برای گرم کردن آب استفاده می نماید. آب گرم تولید شده را می توان برای مصارف بهداشتی، گرمایش فضا یا کاربردهای فرآیندی استفاده کرد.

بازیابی انرژی گرمایی

شما می توانید کمپرسور خود را به منبع تولید انرژی تبدیل کنید. کمپرسورهای اسکرو اویل فری آب خنک اطلس کوپکو می توانند به یک واحد بازیابی انرژی (انرژی ریکاوری) مجهز شوند که به شما کمک می کند تا علاوه بر بازیافت بخشی از انرژی مصرف شده در کمپرسور به هدف خود برای جولگیری از تولید کربن نیز برسید.

کمپرسورهای اسکرو بدون روغن (اویل فری) در صنایع مختلف

کمپرسورهای اسکرو هوای بدون روغن ZR و ZT عمدتاً در صنایع یا فرآیندهای زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

صنایع غذایی و نوشیدنی

تولید برق

صنعت داروسازی

صنعت خودروسازی

تولید باتری ماشین های الکتریکی