اطلس کوپکو-نماینده رسمی فروش

ener_logo-removebg-preview (2)
کمپرسور اویل اینجکت
رنج وسیعی از کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت برای تولید یکنواخت با کمترین مصرف انرژی با گزینه استفاده از سیستم هوشمندساز هوا (smart AIR solution) ارایه میگردد.

پایین ترین هزینه انرژی

طیف گسترده‌ای از کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت با مصرف انرژی بهینه، هزینه چرخه عمر کمپرسورهای شما را کاهش می دهد. علاوه بر آن فناوری‌های برتر مانند سیستم های بازیابی انرژی (انرژی ریکاوری)، هزینه نهایی انرژی شما را بیشتر کاهش می دهد.

نمایندگی رسمی فروش

شرکت انرپک بعنوان نمایندگی رسمی فروش اطلس کوپکو در زمینه محصولات اطلس کوپکو از قبیل کمپرسور اسکرو اویل اینجکت مدل GA و G و قطعات یدکی مربوطه، سرویس کیت و سایر قطعات ضروری می باشد. این شرکت با توجه به تجربه طولانی و رفرنسهای موجود در این زمینه بزگترین نمایندگی فروش اطلس کوپکو در ایران در زمینه تامین کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت بوده و نسبت به ارایه خدمات جامع از قبیل خرید و تامین کمپرسور و خشک کن‌ (درایر)، حمل و ترخیص، نصب و راه اندازی و انجام کلیه خدمات پس از فروش تجهیزات اطلس کوپکو در خدمت مشتریان می باشد.

کمپرسور اویل اینجکت

رنج وسیعی از کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت برای تولید یکنواخت با کمترین مصرف انرژی با گزینه استفاده از سیستم هوشمندساز هوا (smart AIR solution) ارایه میگردد.

بیشترین سودآوری

هیچ مفهوم “یک کمپرسور برای همه نیازها” وجود ندارد. طیف وسیعی از ویژگی‌ها، دبی خروجی، فشار و گزینه‌ها برای بهینه سازی هر کمپرسور وجود دارد. با توجه به استفاده از واحد هواساز اسکرو با پروفایل ثبت شده و موتور الکتریکی دور متغییر با کارایی بالا، هزینه های چرخه عمر بیشتر کاهش یافته و هزینه های انرژی را به طور متوسط تا 35% کاهش می یابد.

طراحی پیشرفته

آخرین نسل از واحدهای هواساز (المنت یا air-end) اویل اینجکت اسکرو با فناوری و پروفایل ثبت شده جدید. با اطلس کوپکو نیاز مبرم به کمترین فضای مورد نیاز، نصب ساده، در دسترس راحت قطعات، مواد مصرفی با دوام طولانی و سایر نیازهای مد نظر تولید مرتفع می گردد.

بالاترین قابلیت اطمینان

سری GA با استانداردهای ISO 9001،ISO 14001 و ISO 1217 سازگار است. کمپرسورهای سری GA عمر طولانی، پایین‌ترین مشکلات و کمترین هزینه عملکرد را تضمین می نمایند.